About us

  • Misyonumuz;

 Çalıştığımız firmalara Türk insanının çalışkan,nazik ve dürüst dokusunu hissettirebilmek.ihtiyaç duyulan tüm ürünleri profesyonelce organize edilmiş sunumlarla belirlemek ve bu ürünleri ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirerek ,doğru malzeme,cihaz ve otomasyon yaparak ürünleri teslim etmektir.

 

  • Vizyonumuz;

 Plastik sektöründe teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, üretim parkurunu daima güncel tutan, Dünya çapında ürünler sergileyen,kaliteden ödün vermeden çalışma prensiplerine  sahip bir kuruluş olmaktır.

 

 

Bize Dair

2005 Yılında Uzman Kadrosuyla faaliyetine başlayan şirketimizin ana faaliyet konusu plastik tekstil aksesuarlarıdır. Piyasanın ihtiyaçlarına göre üretim proseslerini de teknolojiye uygun hale getiren Plassa, endüstriyel ürün tasarımlarına da önem vermektedir. Şirketimizin organizasyon yapısı,imalat sektörü ile hizmet sektörünün birbiriyle örtüştüğü ve teknolojinin de bu birlikteliğin bir iskeleti,sistemi olduğu görüşünden hareketle müşteri odaklı ürün tasarımlarının da önemini daha iyi yansıtmaktadır.Şirket politikası ürün odaklılık yerine müşteri odaklılık prensibine dayanarak ;’’üründe kalite’’sloganıyla yola çıkmaktadır.Ürün proseslerini şekillendiren,yönlendiren, mühendislik tekniklerini uygulayan Plassa, teknolojiyi en yakından takip ederek,müşterilerine yeni sunumlar verebilmektedir.Endüstriyel ürün tasarımlarında,konstrüksiyon çizimlerinde müşteri talepleri göz önüne alındığından üretimin en baş noktasından itibaren müşterilerimiz üretim politikasına da yön vermektedir.

 

Ar-Ge

 Teknolojik yapılandırmanın sunduğu üretim konstrüksiyon çizimleri, ürünün kalitesini arttırma, üretim esnasında çıkabilecek sorunları önceden tespit ederek çözümleme avantajını sağlamaktadır. Geleneksel üretim kalıpları yerine mühendislik ağırlıklı tasarımı hedefleyen Plassa,müşteri taleplerini bilgisayar programları yardımıyla doğru ve hızlı bir şekilde sunum aşamasına getirebilmektedir.Plassa,’’farkımız’’söyleminden yola çıkarak araştırma-geliştirmeye(AR-GE) önem vererek,yurt dışına yönelik de ihracat politikaları yürütmektedir.Plastik akışkanlığının kalıp yüzeyinden istenilen ölçüde ve şekilde akışını sağlayan kalıp tasarımlarını da bünyesinde toplayan Plassa nitelikli işgücüne de sahiptir.

 

 

Üretim - İmalat

 Günümüzün gelişen Pazar şartlarında firmaların istedikleri doğrultuda kalite ve hızda hizmet bulması gittikçe zorlaşmaktadır. Bu şartlar altında bunu fark edip idrak eden ve bu talepleri ciddiye alarak uygun fiyat, hızlı ve kaliteli üretim yapmak isteyen ve bunun şuuruna varmış firma sayısı da oldukça azdır.

Ciddi ve profesyonel çalışan firmalar karşılarında kendi gibi düşünen kişi ve kuruluşlar görmek istemektedir. Bunu fark eden Plassa piyasanın istekleri doğrultusunda hızlı, kaliteli ve profesyonel üretimi temel hedef edinmiştir. Müşterilerimizin karşılaştıkları sorunları çözmek,isteklerine cevap vermek ve yeni sunumlar yapmak arzusundadır.Bu doğrultuda kalıp,makine ve mühendislik birikimini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuştur.

 

Pazarlama

 Günümüz piyasa şartları sabit giderlerin giderek arttığı, maliyetlerin sürekli yükseldiği buna karşılık karların ve satışların da her geçen gün azaldığı hale gelmiştir.Ayrıca rekabet şartları çok değişmiş,teknolojik gelişmeler nedeniyle firmalar istediği ürüne bir tuşla ulaşabilir hale gelmiştir.Bu şartlar altında başarılı olmanın yolu;

-Daha fazla hizmet

-Daha fazla fark

-Daha fazla kalite

Şıklarından gelmektedir.Firmamız bu üç özelliği hedef kabul ederek yola çıkmıştır.

 

Etiketler: plassa plastik plastichangtag